1626-6628-ico-wu.jpg

Przyczyny zaburzonej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z potencją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest symbolem ich męskości. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tej komplikacji, ale wręcz sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia erekcji to poważny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni muszą pamiętać, iż są to dolegliwości wyleczalne. Należy jedynie zwalczyć nieśmiałość i pójść do seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z potencją, zaburzenia wytrysku to niezwykle powtarzające się przypadłości. Dotyczą średnio 10 procent męskiej populacji. Problem narasta, gdyż powiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Dostrzega się częstsze zachorowania na
erekcja cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz stany depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą dotknąć panów w dowolnym wieku. Różnorodne mogą być przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, tj. przed 30. dolegliwości najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U mężczyzn starszych problemy mogą wynikać z różnych chorób. Niepełna erekcja albo jej brak mogą być spowodowane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz