6058-5980-ico-wu.jpg

Proste? To do roboty, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do wykonania zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, uzależniony jest też od potencjału organizmu. erekcja
Wskutek tego poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, ażeby sprostał wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i ograniczenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości wzwodu, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule radami, każdy z nas jest w stanie polecić kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany typ odpoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie pysznego oraz wymyślnego jedzenia: miło i sielankowo albo czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, istotne jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra

Dodaj komentarz