Sposoby na mocniejszy wzwód

7983-7544-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje parę prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego levitra uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.

Author: admin

Dodaj komentarz

Copyright © 2018 blog.kabaretki24.pl | Design by ThemesDNA.com
top