3266-1834-ico-wu.jpg

Kamagra to rewolucyjny specyfik

Największy konkurent Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko fachowcy z dziedziny farmaceutyki, ale też sami konsumenci. Następny lek, który stymuluje męskie możliwości, rozwiązując kłopoty z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez firmę Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (identyczny składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu poszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi oraz intensyfikując popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny farmaceutyk – obejmuje sprecyzowaną dawkę substancji czynnej, która pozwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej wykorzystywać przy chorobach z sercem czy też układem krążenia. Kamagry nie wolno przyjmować też z innymi lekami lub ewentualnie alkoholem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed planowanym stosunkiem. Uwaga – alkohol oraz tłuste potrawy efektywnie obniżają skuteczność leku, właśnie dlatego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi czynnikami ani innymi krzywdzącymi substancjami. Lek wolno zażywać niezależnie od pory dnia – jednakże przerwy między przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może powodować skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry lub potliwość – to najczęstsze symptomy. Należy skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Niektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku warto sprawdzić, czy organizm nie zareaguje błędnie na ten składnik.
Ważne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra funkcjonuje do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie należytą erekcję oraz eliminując trudności z przedwczesnym wytryskiem. Lek ten został gruntownie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli w takim razie zachowamy ostrożność oraz zalecenia lekarzy, Kamagra efektywnie wyeliminuje kłopoty z erekcją. Zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Zbawienie dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – specyfik jest już w ofercie oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Dodaj komentarz