Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona czerwień oraz brokatowe srebro i złoto to kolory najczęściej utożsamiane ze świętami. Stylizacja świąteczna również jest utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja okolicznościowa bazuje na bordo sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra akcentuje spektakularna baskinka, a dekolt wycięty w wzór serca przykuwa uwagę na biust. Sukienka bywa seksowna, ale nie odsłania zbyt sporo, a poprzez optymalnej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne części nóg
Utrzymując się w klimacie choinkowych akcentów, jako uzupełnienie polecamy intensywnie zielone buty na obcasie wyhaftowane cekinami w tym samym odcieniu i wykończone oszałamiającą kokardką – dzięki nim na sto procent zrobisz szoł na rodzinnym spotkaniu.
Do odcieni choinki oraz śniegu nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy komplet łączący białe oraz zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków i pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie będą zamiennikiem dla szmaragdów, czyli standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja okolicznościowa ma również małą kopertówkę – w takim wypadku proponujemy czarne, skórzane pudełeczko pokryte srebrnym, przeplatanym wzorem. Stylizację w odcieniach choinki obowiązkowo powinna uzupełnić czerwona pomadka dodatkowo mocny manikiur w jednakowym odcieniu albo tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki

Dodaj komentarz