1571-5176-ico-wu.jpg

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na nerwy zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Badanie trzeba zacząć od łagodnych muśnięć i po chwili zwiększać siłę ucisku. Każdą ze stóp trzeba uciskać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na akupresurę punktów zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Dodaj komentarz